Výlety a okružní jízdy

Chcete zpestřit pobyt na služební cestě sobě nebo Vašim obchodním partnerům? Navrhneme Vám zajímavé destinace pro výlety a přistavíme odpovídající vozy s řidičem dle Vašich požadavků.

Pokud požadovanou destinaci zde nenaleznete, podívejte se zde. Na přání Vám na požadovaný výlet uděláme rozpočet.

Výlety v České republice

KarlštejnCzech Airport Limousine - Karlstejn 02

Navštivte majestátní gotický hrad, postavený před 650 roky na krásném místě uprostřed lesů u řeky Berounky, asi 35km od Prahy. Pro mnoho návštěvníků je to jeden z nejoblíbenějších výletů. Více informací  a galerie zde.

 

KonopištěCzech Airport Limousine - Konopiste

Zámek Konopiště je asi 50 km od Prahy. Byl založen ve 14. století a v roce 1887 byl renovován následníkem habsburského trůnu, Františkem Ferdinandem d´Este (jeden z prohlídkových okruhů je mu věnovaný). Více informací a galerie zde.

 

MělníkCzech Airport Limousine - Melnik

Zámek je dominantou města. Při jeho postupné přestavbě se vystřídalo několik stavebních slohů od románského až po barokní. Více informací a galerie zde.

 

NelahozevesCzech Airport Limousine - Nelahozeves

Nádherný renesanční zámek najdete 40 km severně od Prahy, který se těší oblíbenosti a hojné návštěvnosti. Mezi jeho největší lákadla patří velice cenná sbírka obrazů a uměleckého řemesla. Více informací a galerie zde.

 

Kutná HoraCzech Airport Limousine - Kutna Hora

Nevelké středověké město Kutná Hora, součást kulturního dědictví UNESCO, leží zhruba 60km od Prahy. V historii důležité město pro svojí těžbu stříbra. Více informací a galerie zde.

 

KřivoklátCzech Airport Limousine - Krivoklat

Gotický královský hrad, postaven ve 13. století. Stal se oblíbeným místem českých panovníků, kteří zde hledali odpočinek i rozptýlení při lovu zvěře v okolních hlubokých lesích. Více informací a galerie zde.

 

TerezínCzech Airport Limousine - Terezin

Pevnostní město Terezín bylo založeno roku 1780 zhruba 70km od Prahy jako obrana středních Čech, v boji však nikdy využita nebyla. Více informací a galerie zde.

 

Karlovy VaryCzech airport limousine - Karlovy Vary

Světově proslulé lázně s okouzlující promenádou na západě Čech, přibližně 130km od Prahy, založených v roce 1358 Karlem IV. – prameny náhodně objevené během lovecké výpravy. Více informací a galerie zde.

 

Český KrumlovCzech Airport Limousine - Cesky Krumlov

Krásné středověké město Český Krumlov, umístěné na řece Vltavě v krásné krajině jižních Čech, asi 180km od Prahy. Více informací a galerie zde.

 

DěteniceCzech Airport Limousine - Detenice

Jediným krokem přes práh krčmy se přenesete z 21. století do středověku – budete zažívat atmosféru, která sálá ze starých kamenných zdí, hlučná obsluha a tóny středověkých písní se vám dostanou pod kůži. Více informací a galerie zde.

 

PlzeňCzech Airport Limousine - Pilsen

Plzeň je městem pivovaru Pilsner Urquell a Gambrinus – dvou nejpopulárnějších značek piv v České republice. Navštivte pivovarské sklepy a ochutnejte čerstvé pivo, tak jak ho dělají nejlepší sládci na světě. Více informací a galerie zde.